USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Demirağ ve Erdemci ailelerinin mutlu günü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde tanınmış iş insanları Demirağ ve Erdemci aileleri en mutlu günlerinden birini yaşadı.

Demirağ ve Erdemci ailelerinin mutlu günü
07-08-2023 09:47
Nazilli ilçesinde düzenlenen görkemli bir etkinlik ile Naime ve Remzi Erdemci’nin oğulları Eniz Erdemci, Şerife ve Tacettin Demirağ’ın kızları Hüsna Demirağ rüya gibi bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler. 
Nazilli ilçesinde kırsal Ocaklı Mahallesinde bulunan ilçe Merkezinden 980 metre yükseklikteki Mendeş Kuzeytepe Sosyal tesislerinde düzenlenen düğün merasiminde hayatlarını birleştirerek yeni bir yuva kurdular.   
Mutlu çiftin nikah şahitliklerini AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Cemil Demirağ ve Metin Demirağ yaptılar. Genç çiftler Nazilli Belediyesi Evlendirme memuru Emine Erol’un sorusuna yüksek sesle ‘Evet’ diyerek evliliklerine ilk adımı attılar. 
AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen genç çifte, “Ben sizlere sağlıkli ve mutlu bir şekilde bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bu birlikteliğin tapusu olan evlenme cüzdanını da evi idare edecek olan Hüsna kızımıza gelinimize veriyorum’ diyerek evlenme cüzdanını Hüsna Demirağ’a verdi. 
Daha sonra genç çift sahneye çıkarak ilk danslarını yaptılar. Davetlilerde çifti uzun süre alkışladı. Etkinlikte Erzurum Dadaş ekibi gösteri sundu. Almanya’dan gelen bir gurup söyledikleri bir birinden güzel şarkıları ile davetlileri coşturdular. 
Düğünde Aydın’dan Nazilli’den ve çevre ilçelerden gelen iş ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri davetliler, gece boyunca eğlenerek çiftin mutluluğuna ortak oldular.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ