USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Müdür Şenkul, istasyonda incelemelerde bulundu

Sporcu yaralanmalarına en kısa sürede müdahale edebilmek amacıyla imzalanan protokol ile Aydın Adnan Menderes Stadyumu’na açılacak olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda sona gelinirken, Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, istasyonda incelemelerde bulundu.   

Müdür Şenkul, istasyonda incelemelerde bulundu
26-08-2023 16:09

Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Aydın’da Adnan Menderes Stadyumu’na 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu yapımı hedefiyle imzalanan protokolün ardından başlatılan çalışmalarda sona gelindi. Açılacak olan doktorlu istasyonda artık sporcu yaralanmalarına minimum sürede müdahale edilebilecek. Bu çerçevede istasyonda incelemelerde bulunan Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, yetkililerden bilgi alarak, Aydın Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren Efeler 3 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun buraya taşınacağını ve yeni açılacak olan Efeler 10 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun bu binada göreve başlayacağını bildirdi. 


 
Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, İl Sağlık Müdürlüğümüz ile Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Adnan Menderes Stadyumu’na yapılan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ziyaret etti. İl Sağlık Müdürümüz, bu binaya Aydın Devlet Hastanemizde hizmet veren Efeler 3 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun taşınacağını ayrıca yeni açılacak olan Efeler 10 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun bu binada göreve yapacağını, ilimizdeki acil sağlık hizmetlerinin daha hızlı, etkin ve verimli şekilde sunulmasına katkı sağlayacağını belirtti” ifadeleri yer aldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ