USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Nazilli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bakıma alındı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Yüzme bilmeyen kalmasın’ projesi çerçevesinde Aydın’da binlerce gence ev sahipliği yapan Nazilli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bakıma alındı.  

Nazilli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bakıma alındı
12-09-2023 12:08

Uğur Eser   
AYDIN (İHA) - Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü vatandaşları spora yönlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi çerçevesinde Nazilli ilçesinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu da binlerce gencin eğitimlerine ev sahipliği yaptı. Son 8 ayda 4 bin 89’u erkek, 3 bin 261’i kadın olmak üzere toplam 7 bin 350 kişiye yüzme eğitimlerinin verildiği, yüzme havuzu bakıma alındı. Havuzun güçlendirilerek yenilenmesi çalışmalarının ardından en kısa süre eğitimlerine devam edeceği öğrenildi. 


 
Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Yüzme tutkunlarına daha iyi bir deneyim sunmak için Nazilli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu tesisimizi güçlendirmek için çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Havuzumuz yakında daha iyi, daha güzel ve daha yenilenmiş bir şekilde sizlerle olacak” ifadeleri yer aldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ