USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

BARBAROS VE ARSLAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Aydın’ın tanınmış esnaflarından Barbaros Ekmek Fabrikası sahipleri Mustafa Barbaros ve Seniha Karataş Barbaros’un kızı moda tasarımcısı Selenay Barbaros, İzmir’in tanınmış ailelerinden Ayten-İbrahim Arslan çiftinin Polis Memuru oğulları Furkan Arslan ile Kuşadası’nda düzenlenen düğün töreniyle evlendi. 

11-07-2023 10:31
Hatice Algün / (Zeybek Haber) - Aydınlı Selanay Barbaros ile Çeşme Asayiş Ekipler Amirliği’nde görevli Polis Memuru Furkan Arslan, üç yıl önce Çeşme’de tanışarak arkadaş oldu. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Selenay ve Furkan, geçen yıl yapılan nişan töreninin ardından hafta sonu Kuşadası Bahçe Weedding Event’te düzenlenen düğün töreni ile aşklarını taçlandırdı.
DAMATTAN ZEYBEK ŞOVU
Kuşadası Belediyesi Nikah Memuru tarafından kıyılan nikahın ardından ilk danslarını yapan genç çifti davetliler de yalnız bırakmadı. Kuşadası Duru Organizasyon tarafından organize edilen düğünün fotoğrafları ise Mehmet Özer imzası taşıyor. Genç çift ilk danslarının ardından İzmir Düğün Dansları Zeybek Ekibi ile davetlilere unutulmaz bir gösteri sundu. Zeybek ekibi ile birlikte sahneye çıkan Damat Furkan Arslan’ın performansı alkış aldı. 
İzmir Hint Kınası Dans Topluluğu’nun dansları ile coşan davetliler gönüllerince eğlendi. 
BALAYI İTALYA’DA
Selanay Barbaros’un saç tasarımı Salon Ambiance tarafından yapılırken, makyajı Şehriban Yaylalı tarafından yapıldı.
Özel dikim gelinliği ile göz kamaştıran Selanay Barbaros’un gelinliği Gültekin Moda Evi tarafından tasarlandı. 
Genç çiftin balayı için İtalya’yı tercih ettikleri öğrenildi.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ